PITECO

 • GREITAS PRISTATYMAS - JAU KITĄ DARBO DIENĄ

  Durpiniai biotualetai PITECO skirti efektyviam atliekų perdirbimui kompostuojant. Pagaminti pagal švedų technologiją, nereikalauja kanalizacijos ir vandentiekio, dėka šiuolaikinių technologijų neskleidžia jokio kvapo. Durpiniai biotualetai lengvai įrengiami gyvenamojo namo, sodybos, sodo, pirties, bet kuriose kitose pagalbinėse patalpose ar lauke. Korpusas pagamintas iš ypač tvirto polipropileno, atlaiko svorį net iki 150 kg.

  Durpinis biotualetas PITECO 506

  Durpinis biotualetas PITECO 506 savo išvaizda primena įprastą tualetą, standartinis 42 cm sėdėjimo vietos aukštis yra patogus tiek suaugusiems, tiek vaikams.

  Rezervuaro talpa 44L, durpių talpa 12L.

  + DOVANA!

  20L durpių maišas

  119 
  149  Sutaupykite 30 
  Durpės biotualetams KEKKILA, 50 L

  Durpės biotualetams KEKKILA (Suomija), 50 L

  1199
  1699 Sutaupykite 500
 •  

  Biotualetų veikimo principas

  Mūsų tualetams reikalingas durpių mišinys, kuris sugeria nemalonius kvapus ir pagreitina kompostavimo procesą. Durpės įberiamos į viršutinį rezervuarą. Po naudojimosi tualetu reikia keletą kartų pasukti dozatoriaus rankenėlę į kairę ir į dešinę. Tai užtikrina tolygų mišinio pasiskirstymą apatiniame rezervuare, durpių mišinys visiškai uždengia išmatas. Prisipildžius rezervuarui, turinys perkeliamas į kompostavimo duobę ar dėžę. Geram biotualeto funkcionavimui reikia užtikrinti gerą ventiliaciją ir drenažo nuvedimą. Panaudotą tualetinį popierių nerekomenduojama mesti į rezervuarą. Durpių mišinį visada įsigysite pas mus arba bet kuriame prekybos centre, sodo daržo skyriuje.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  BENDRAUKIME