Prekių katalogas

Lauko dušas (ŽALIAS) be bako

 • Kraunamos nuotraukos

  Lauko dušas (ŽALIAS) be bako

  Kaina Lauko dušo kabina Pirkti
  199 
  be bako Išparduota. Susisiekite
  • Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 0,955 m x 0,955 m x 2,14 m
  • Rėmas: iš tvirtų plieninių cinkuotų kvadratinių vamzdžių 15x15 mm
  • Sienelės: ŽALIAS dregmei atsparus nepermatomas tentas su apsauga nuo UV saulės spindulių, viduje - kišenės dušo reikmėnims laikyti
  • Talpa vandeniui: lauko dušo bakai šildomi saule arba saule/elektra su dušo galva ir kranų (Rusija). Galite pirkti tik lauko dušo kabiną arba lauko dušo kabiną su pasirinktu lauko dušo baku.

   

  Lauko dušo karkasas pagamintas iš plieninių cinkuotų kvadratinių vamzdžių 15x15 mm, sienos - iš nepermatomos žalios dregmei atsparios medžiagos. Viršutinėje sienelių dalyje yra tinklelis, kuris praleidžia dienos šviesą ir orą, užtikrina natūralų vėdinimą ir apšvietimą. Vainikuoja konstrukciją atliekančio stogo funkciją plokščios formos, juodos spalvos dušo bakas su dušo galva ir kranu. Visa konstrukcija atspari drėgmei ir UV saulės spinduliams, nebijo vėjo ir šalčio, nereikalauja išardymo žiemos sezonui.

  Svarbu: lauko dušo kabina pristatoma išrinkta, surinkimas labai paprastas. Į komplektaciją įeina  kabinos karkasas, žalias tentas, visi montavimo elementai (varžtai, veržlės, poveržlės), pasirinktas lauko dušo bakas (jei perkama su baku), gaminio pasas ir surinkimo schema. Telpa į lengvosios mašinos bagažinę.

 • Alternatyvios prekės

  Lauko dušo bakas šildomas saule

  110, 150, 200, 250 L

  Dušo galva su kranu DOVANU! 

  119 
  Lauko dušo bakas šildomas saule/elektra

  110, 150, 200, 250 L

  Dušo galva su kranu DOVANU! 

  Su temperatūros reguliatoriumi!

  159 
  Lauko dušo bakas UNIVERSALUS šildomas saule (UKRAINA)

  100, 150, 200 L

  Dušo galva su kranu DOVANU!

  79 
  89  Sutaupykite 20