Prekių katalogas

Malkinė pirties krosnelė Feringer Optima PF

 • Malkinė pirties krosnelė Feringer Optima PF su natūralaus akmens apdaila ir patentuota tvirtinimo sistema.

  Unikalus dizainas unikaliai pirčiai.

  Komplektuojama su:

  • Feringer dūmtraukis ekonomaizeris SE
  • Mechaninis garo generatorius Feringer Standart
  • Garo kasetes 2vnt + piltuvas

  Techniniai duomenys:

  • Tinka pirtims iki 28 m3 dydžio
  • Pirties tipas: rusiška, turkiška
  • Dydis: 940 x 560 x 900 mm
  • Akmenų talpa: 100 kg
  • Tunelio ilgis: 300 mm
  • Medžiaga: karščiui atsparus nerūdijantis plienas AISI 439
  • Krosnelės storis: 3-4 mm
  • Durų medžiaga: Konstrukcinis plienas ir karščiui atsparus stiklas
  • Apdaila: Natūralaus akmens - žadeito
  • Svoris su apdaila: 125 kg
  • Kuras: malkos
  • Maksimalus malkų ilgis: 300mm
  • Dūmtraukio skersmuo: 115 mm
  • Galimybė montuoti garą generuojančias kasetes: maks. 3 vnt.
  • Garantija: 36 mėn.

  Feringer krosnelės pirčių ekspertų ir žinovų pripažintos kaip vienos iš geriausių.

  Pirties krosnys skiriamos į dvi kategorijas:

  1. Uždaro tipo - sukuriančios garinės pirties pojūtį, leidžia pasiekti daug didesnę drėgmę pirties patalpoje (temperatūra 55-70 ° C, drėgmė 40-75%).

  2. Atviro tipo krosnelės - sukuriančios sauso karčio pojūtį pirtyje (temperatūra 80° C ir maža drėgmė 10-15%).

  2011 metais pasirodė nauja serija krosnelių - apjungianti abu pasirinkimus - drėgną arba sausą karštį pirtyje. Palaiko optimalią temperatūrą ir drėgmę. Savo išvaizda išsiskirianti ir patobulintos konstrukcijos serija pateisino lūkesčius net minusinės temperatūros sodo namelių pirtyse - įkaitina stipriai ir kokybiškai, o malkų neprireikia daug. Įdomi naujų krosnelių apdailos tvirtinimo sistema. Juostelėmis supjaustytos natūralaus akmens detalės tvirtinamos kabliukas. Sistema paprasta ir veiksminga, kurios dėka krosnelės montavimas užtrunka mažiau nei valandą. Krosnies korpusas pagamintas iš karščiui atsparaus nerūdijančio plieno AISI 430, 3mm storio.  Karščiui atsparus  durelių stiklas Robax su savaiminio valymosi sistema. Rekomenduojamas pirties dydis: iki 28 m3

  Mechaninis garo generatorius skirtas pagreitinti pirties patalpos įkaitinimą, greitesniam rusiškos ar garinės pirties režimui sukurti ir drėgmei palaikyti.

  Į rinkinį įeina: vandens pildymo rezervuaras, žarna bakelio prijungimui.

  krosnelės pasižymi išskirtinumu dėl savo natūralaus akmens apdailos. Akmens apdaila sugeria ugnies šilumą ir ilgai šildo pirties patalpą. Kiekvienos akmens plokštės paviršiaus raštas yra unikalus, sukurtas pačios gamtos. Profesionalus apdorojimas ir poliravimas tik pabrėžia natūralų akmens grožį.

  Klientams, norintiems padidinti savo pirties šildymo efektyvumą, gamintojas siūlo starterinį kaminą "Economizer". Prietaisas skirtas greitai sušildyti kambarį. Per trumpiausią įmanomą laiką pirtis sukurs optimalią atmosferą poilsiui.

  Dūmtraukio korpusas - 115 mm skersmens vamzdis, pagamintas iš konstrukcinio plieno. Dūmtraukio pagrindinio kanalo viduje sumontuoti 4 mažesnio skersmens vamzdžiai su spiralinėmis pertvaromis. Užkūrus ugnį, dujos iš krosnies patenka į pradinį kaminą. „Economizer“ kanalo viduje dujos skirstomos į 4 srautus. Skirstytuvai sulėtina karštų dujų judėjimą, priverčia srautus praeiti arti vidinių vamzdžių sienelių. Dėl to metaliniai paviršiai greičiau įkaista ir iš karto atiduoda šilumą orui. Įrengta sklendė, skirta traukai reguliuoti ir degimo procesui užtikrinti krosnyse bei konvekcijos reguliavimui.

  Garo generavimo kasetės susideda iš plonų plieninių plokščių, suvirintų kartu. Šių kasečių užduotis – pagreitinti vandens išgaravimą iš krosnelės ir išgauti didelį kiekį garų. Kasetės įrengiamos krosnyje aplink krosnies sieneles ir yra išklotos akmenimis. Kuriant ugnį plieninis paviršius greitai įkaista ir padeda įkaitinti akmenis. Po vandens tiekimo plokščių temperatūra iškart atkuriama. 

  Dėl dažno šalčio ir karščio kaitos akmenys laikui bėgant pradeda skilinėti, į pirties orą patenka akmens dulkių dalelės. Garą generuojančios kasetės padeda sumažinti akmens masės apkrovą ir pailgina akmenų tarnavimo laiką.

  Trečias kasečių privalumas – visiškas vandens išgarinimas. Briaunuotas plieninis paviršius neleidžia skysčiui lašėti į bako dugną. Absoliučiai visas vanduo, patekęs į krosnelę, virsta garais.

  "PiF" garo garintuvai yra prietaisai, skirti pagreitintam oro pašildymui ir drėkinimui garų pirtyse. Drėkinimas vyksta verdantį vandenį paverčiant garais.

  Garo garintuvai yra kaminai su dviem pertvaromis ir dvigubomis sienelėmis. Vanduo pilamas į tarpą tarp išorinių ir vidinių sienų. Deginant malkas, išmetamosios dujos iš krosnies kyla į kaminą ir jį šildo. Vanduo "PiF" garintuve užverda ir virsta garais, kurie išeina per specialią angą.