Prekių katalogas

Pristatymas

 • NEDIDELIŲ GABARITŲ PREKĖS PRISTATOMOS PER 1-2 DARBO DIENAS PO UŽSAKYMO kurjeriu tarnyba

  Prekės užsakytos iki 24:00 perduodamos kurjerių tarnybai sekančią darbo dieną ir pas Jus atvyksta dar po dienos.

  Po to kai prekės yra perduotos kurjeriui į savo elektroninį paštą gausite tai patvirtinantį laišką.

  Taip pat apie prekės pristatymo laiką gausite pranešimą iš LP express. Pristatymo dieną atvykdamas kurjeris su Jumis susisieks telefonu.

   

  DIDELIŲ GABARITŲ PREKĖS PRISTATOMOS ĮMONĖS TRANSPORTU VISOJE LIETUVOJE (IŠSKYRUS NERINGA).

  Didelių gabaritų prekės - šiltnamiai, didžioji dalis lauko dušų, lauko tualetai, pavėsinės, polikarbonatinės dangos rulonai ir pan.

  Esant didesniam užimtumui vežame ir šeštadieniais, sekmadieniais. Visuomet stengiamės pristatyti kuo skubiau, tą pačią savaitę, jeigu užsakoma savaitės

  pradžioje, ateinančią savaitę, jeigu užsakoma savaitės pabaigoje. 1-2 dienos iki atvežimo visuomet susisiekiame, kad pranešti tikslesnį pristatymo laiką.

  Vairuotojas taip pat apie atvykimą praneša telefonu prieš ~30 min (pagal susitarymą).

  Šių prekių pristatymo terminas 1-12 d.d. Sezono metu (kovo ir balandžio mėnesiais) pristatymas gali užtrukti iki 20 d.d.

  Pristatome į visas Lietuvos vietas, maršrutų datos į skirtingas vietas priklauso nuo surenkamų užsakymų kiekio ir užimtumo.

  Norint pasiklausti dėl planuojamų maršrutų ar pasiderinti tinkamesnį laiką, galite skambinti numeriu +370 617 48481 arba rašyti info@visisiltnamiai.lt.

  Maršrutai planuojami maždaug savaitę į priekį.

   

  PRISTATYMAS Į KITAS ŠALIS (LATVIJĄ, ESTIJĄ, ŠVEDIJĄ, NORVEGIJĄ, DANIJĄ ir t.t.).

  Visas prekes (šiltnamius, polikarbonatą, durpinius biotualetus, lauko dušus, lauko tualetus, pavėsines, lauko dušo bakus ir talpas) pristatome į kitas šalis Jūsų

  nurodytu adresu.

  Dėl pristatymo kainos ir laiko prašome rašyti mums info@visisiltnamiai.lt

   

  We deliver all goods (greenhouses, policarbonate, peat (dry) bio-toilets, outdoor showers, outdoor toilets, gazebos, outdoor shower tanks and all containers) to

  other countries (LATVIA, ESTONIA, SWEDEN, NORWAY, DENMARK and other) at the address indicated.

  For delivery price and time please write to us info@visisiltnamiai.lt

   

  Мы доставляем все товары (теплицы, поликарбонат, торфяные биотуалеты, уличные душевые кабины, уличные туалеты, беседки, уличные душевые

  баки и контейнеры) в другие страны (Латвию, Естонию, Швецию, Норвегию, Данию и др.) по указанному адресу.

  Чтобы узнать цену и время доставки, напишите нам на info@visisiltnamiai.lt 

   

  KLIENTAMS, KURIE NORI APŽIŪRĖTI AR ATSIIMTI PREKES PATYS

  Prekes galima atsiimti prekių sandėlyje, Lentvaryje, Vokės g. 10C. Prieš atvykstant reikalingas suderinimas telefonu +370 617 48481.

   

 • Biotualeto nebuvimas sode ar sodyboje – vienas iš didžiausių trūkumų. Siūlome Jums puikų šios problemos sprendimą –biotualetą, nereikalaujantį kanalizacijos ir vandentiekio. Biotualetai – patogus ir aplinkai draugiškas sprendimas praverčiantis renginių, koncertų, lauko renginių metu ar statybvietėje, statant, remontuojant būstą, poilsiaujant sodyboje ar darbuojantis sodo name, kur nėra kanalizacijos ir vandentiekio. Šį sprendimą renkasi net lauko darželių bendruomenės, mat nes savo asortimente turime ir šildomų biotualetų, kuriais komfortiškai galima naudotis ištisus metus. Estetiški ir švarūs biotualetai pasitarnaus statybose, ruošiant renginius, šventes ar įrengiant darbo vietas. Biotualetai - kuriems nereikia nei vandentiekio, nei kanalizacijos, draugiški aplinkai ir neskleidžiantys nemalonaus kvapo. Modernus dizainas - tualetai puikiai įsilies i Jūsų aplinką . Tai naujas modernus standartas už priimtiną kainą!Biotualetai yra keletos spalvų. Biotualetai gali būti greitai ir lengvai surenkami vieno žmogaus. Visos montavimo skylės surinkimui jau pažymėtos detalėse.Taigi, kuo paprastesnis surinkimas, tuo greičiau ir pigiau.